Με μεγάλη επιτυχία, πολλές συμμετοχές και εξαιρετική προσέλευση κόσμου, πραγματοποιήθηκε η 1η συνάντηση φίλων κλασικών και ιστορικών οχημάτων Λιβαδειάς. Η οργανωτική επιτροπή του τμήματος της Α.Λ.Φ.Α.Λ. έκανε εξαιρετική προσπάθεια και το αποτέλεσμα ήταν παραπάνω από το αναμενόμενο.
“Ελπίζουμε η προσπάθεια να συνεχιστεί και η αγάπη για το κλασικό όχημα να εκφράζεται μέσα από τέτοιες διοργανώσεις!!!” , τόνισαν οι διοργανωτές.
![](https://www.viotiki-ora.gr/viotiki/wp-content/uploads/2018/05/31959892_578666695849862_3748485076120240128_n.jpg)
![](https://www.viotiki-ora.gr/viotiki/wp-content/uploads/2018/05/31649352_1715916855155137_412429861005557760_n.jpg)
![](https://www.viotiki-ora.gr/viotiki/wp-content/uploads/2018/05/31945508_1715916868488469_5052613962399481856_n.jpg)
![](https://www.viotiki-ora.gr/viotiki/wp-content/uploads/2018/05/31969922_1715916861821803_1981018150195429376_n.jpg)